Orman Gülü Sarı Orman Gülü
« Geri Dön
HABERLER | HABER DETAYI
Anasayfa » Haberler » SANAYİ SİTESİ YAPIM PROJESİ DEVAM EDİYOR....

SANAYİ SİTESİ YAPIM PROJESİ DEVAM EDİYOR....

Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, 27 yıldır yapılacağı söylenen sanayi sitesinin 2019 yılı içerisnde tamamlanacağı müjdesini verdi.

27 yılda birçok belediye başkanı eskiten Korgan Sanayi Sitesi, nihayetinde yapılıyor. Şehrin gelişmesi için son derece önemli olan sanayi sitesi hem esnafı hem de vatandaşı rahatlatacak. Şehrin muhtelif yerlerine dağılmış olan sanayi esnafı tek bir çatı altında müşterilerine en iyi hizmeti sunacak.

30 Mart yerel seçimleri öncesinde Korgan ilçesine sanayi sitesi kazandırmak için söz veren Başkan Tuncay Kiraz, sözünü tuttu.

Sanayi sitesinin ilçeye kazandırılması için kolları sıvayan Kiraz, “Korgan Sanayi Sitesi kurmak için alan tahsisi yapıldı. 27 Yıldan bu yana çözülemeyen sanayi sitesinin arazisini aldık. Yollarını yaptık ve dükkanlarını sanayi esnafımıza satacağız. Sanayi sitemiz olmazsa olmazımız. Göreve gelmeden önce haklımıza söz verdiğimiz gibi Korgan İlçemizi sanayi alanında geliştireceğiz. Sanayi sitesi yönetimi ile birlikte yapılacak olan çalışmaya ilişkin son görüşmeleri tamamladık, arsa alımı da tamam. İnşallah gelecek ay temellerimizi de atıp inşaatımıza başladık. Şimdiden ilçemize hayırlı uğurlu olsun” diyerek sanayi sitesinin 2019 yılı içerisnde tamamlanacağı müjdesini verdi.

Paylaş