Orman Gülü Sarı Orman Gülü
« Geri Dön
HABERLER | HABER DETAYI
Anasayfa » Haberler » Korgan Kızılay Şubesi ve Korgan Belediyespor Klübü Açılışı Gerçekleştirildi.

Korgan Kızılay Şubesi ve Korgan Belediyespor Klübü Açılışı Gerçekleştirildi.

Başkan Tuncay Kiraz, Korgan da Türk Kızılay ve Korgan Belediyespor Kulüp’ünün açılış törenini gerçekleştirdi.

 Açılış konuşmasında Kiraz, “Çok kıymetli bu güzide Kızılay kuruluşumuzun değerli başkanı Binnur Fatma Enginyurt, Ordu’da Kızılay anlamında çok güzel işler yapıyorlar Türk Kızılay Temsilciliğini İlçemize de açtıkları için kendilerine çok teşekkür ediyorum, ayrıca Korgan Kızılay Şubesi ile Korgan Belediyespor Klübümüzün değerli  Başkanı Ahmet Şahin’i özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederim.” dedi.

Başkan Kiraz, Korgan Belediye binasının yanında düzenlenen toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, inşallah biz Kızılay’a Korgan ölçeğinde elimizden gelen her desteği yapacağız, yapmaya da devam ediyoruz. Rabbim bu birlik beraberliğimizi daim eylesin temennisinde bulundu.

Tüm katılımcılara teşekkürlerini sunan Kiraz son olarak şunları kaydetti: “İlçemiz her ne kadar küçük olsa da ihtiyacı fazla olan yerlerden. Sizlerden isteğimiz merhamet elinizi Korgan’a biraz daha fazla uzatırsanız bizimde üzerimize düşen ne varsa inşallah bizde sözlerimizi askıda bırakmayacağız, bir kez daha hayırlı ve uğurlu olsun rabbim utandırmasın.”

Paylaş