Orman Gülü Sarı Orman Gülü
« Geri Dön
HABERLER | HABER DETAYI
Anasayfa » Haberler » 15 Temmuz Şehidi Emrah SAPA Turnuvası Gerçekleştiridli

15 Temmuz Şehidi Emrah SAPA Turnuvası Gerçekleştiridli

15 TEMMUZ ŞEHİDİ EMRAH SAPA UNUTULMADI 
15 Temmuz hain darbe saldırısı sırasında şehit edilen Korganlı Emrah Sapa şehit oluşunun yıl dönümünde düzenlenen halı saha futbol maçı turnuvası ile anıldı. 
15 Temmuz Hain Darbe girişimi yıl dönümü dolayısıyla Korgan ilçesinde bir halı saha futbol turnuvası düzenlendi. Düzenlenen turnuvaya Şehit Emrah Sapa Turnuvası adı verilen turnuvada 15 takım karşılaştı. Bugün oynanan Şehit Emrah Sapa Halı Saha Turnuvası final maçında Saraliç Mahallesi sporu 7-1 yenen Gençlerbirliği takımı turnuvanın 1. cisi olurken Saraliç spor 2.ci oldu. Şehit Emrah Sapa Futbol Turnuvası maçını Korgan İlçe Kaymakamı Engin Tok, Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, AK Parti İlçe Başkanı Eyüp Karabayrak, Devlet Hastanesi Müdürü Sinan Aha, belediye meclis üyesi Ahmet Bolat ve çok sayıda vatandaş topluluğu izledi. Maçın hakemliğini Korgan Belediye Spor Başkanı Ahmet Şahin yönetirken, turnuvanın en centilmen takımı seçilen Emniyet Spora en iyi centilmenlik kupası, 2.ci olan Saraliç Spora kupasını Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, şehit Emrah Sapa turnuvasının 1.ci olan Gençler Birliği nin kupasını Korgan İlçe Kaymakamı Engin Tok takdim etti. Korgan Belediye Spor Kulüb Başkanı Ahmet Şahin, turnuvaya katılım gösteren takımlara teşekkür etti. 
Düzenlenen Şehit Emrah Sapa Turnuvasında 1.ci olan Gençlerbirliği takımı almış oldukları kupayı, turnuvanın da adı edilen 15 Temmuz Şehidi Korganlı Emrah Sapa Yardımlaşma Derneğine hediye ettiler.

Paylaş