Orman Gülü Sarı Orman Gülü
« Geri Dön
HABERLER | HABER DETAYI
Anasayfa » Haberler » İş Adamlarından İlçemize 200 Kişi İstihdamlı Yatırım

İş Adamlarından İlçemize 200 Kişi İstihdamlı Yatırım

İŞADAMLARINDAN MEMLEKETLERİNE VEFA BORCU
Korgan'lı işadamları Salim Dere,Rafet Azer ve Mehmet Akan memleketlerinde istihdama katkı sağlamak adına güç birliği yaparak bir tekstil fabrikası kuruyorlar.
Korgan ilçesinde Kurulacak RMS tekstil adında kurulucak ve 2 milyon TL yatırımlı ve yaklaşık 200 kişiye istihdam sağlayacak olan işyerinin temel atma törenine
Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz,Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kirazoğlu ve İlçe Başkanı Eyüp Karabayrak,işadamları Salim Dere,Rafet Hazer,Mehmet Akan ve Korgan'lı vatandaşlar hazır bulundu.
Başkan Tuncay Kiraz ve Başkan yardımcısı Selahittin Kirazoğlu Korgan ilçemizde 200 kişiye iş imkanı sağlayacak Olan RMS Tekstil Fabrikasının açılış töreninin hayırlı uğurlu olmasını dilediler.
İstanbulda yaşayan iş adamı Korganlı hemşehrimiz Salim Dere,Rafet Azer ve Mehmet Akan tarafından faliyete geçirilecek olan tekstil fabrikasının açlış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanı Tuncay Kiraz," Çok kıymetli yatırımcı arkadaşlarmızı yönlendirmelerimiz neticesinde 200 kişiye iş imkanı saglayacak olan tekstil fabrikamızın temelini attık inşallah hayırlı uğurlu olur," dedi.

Paylaş