Orman Gülü Sarı Orman Gülü
« Geri Dön
HABERLER | HABER DETAYI
Anasayfa » Haberler » Niksar-Korgan Dayanışma Programı Yapıldı.

Niksar-Korgan Dayanışma Programı Yapıldı.

"ACILARIMIZ BİR, SEVİNÇLERİMİZ BİR, MUTLULUKLARIMIZ BİR"
Niksar Korganlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin öncülüğünde Niksar ve Korgan Belediye’lerinin katkılatıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Niksar – Korgan Kültürleri Buluşması” programı Çamiçi Yaylasında gerçekleştirildi.
“Niksar – Korgan Kültürleri Buluşması” etkinliği büyük bir katılım ile gerçekleştirildi. Niksar Çamiçi Yaylasında gerçekleştirilen programa Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Korgan Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Emir Osmanoğlu, Niksar Korganlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şaban KALAYCIOĞLU, Milli Eğitim Müdürü Murtaza AlanMeclis Üyelerimiz Hayatı Alan Ahmet Bolat Ahmet ŞAHİN, Muhammer ALANTEPE, Çitliceliler Dernek Başkanı Zekayi Alan, Terme Korganlılar Dernek Başkanı Rıza EVCE, Anadolu Yakası Korganlılar Dernek Başkanı Hüseyin Alınlı, Gürcü Kültür Tanıtım ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Koşum Tepealan Mahalle Muhtarımız İsmail Tepealan Çayırkent Mahalle Muhtarımız Salih KAHVECİOĞLU , Belalan Mahalle Muhtarımız Murat Düzenli Beypınarı Mahalle Muhtarımız Ali KÖKLÜKAYA, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri 2015-2017 Şenlik Ağamız Selahattin KÖKLÜ, temsilcileri, Korgan Belediyesi daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Niksar Korganlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şaban Kalaycıoğlu yaptığı açılış konuşmasında programa katılan herkese teşekkür etti. Kalaycıoğlu, "Niksar Belediyesi, Korgan Belediyesi ve derneğimiz olarak tertiplediğimiz program inşallah hayırlara vesile olur. Bizi her zaman destekleyen Belediye Başkanlarımız Özdilek Özcan ve Tuncay Kiraz’a teşekkürlerimizi sunarız" dedi.

Paylaş