Orman Gülü Sarı Orman Gülü
« Geri Dön
HABERLER | HABER DETAYI
Anasayfa » Haberler » 4.Geleneksel İftar Programımızı Gerçekleştirdik.

4.Geleneksel İftar Programımızı Gerçekleştirdik.

Belediye Başkanımız Tuncay Kiraz, Korgan Belediye personeli, Muhtarlar ve belediye meclis üyeleri ile birlikte iftar açmanın mutluluğunu yaşadı.
Korgan Belediye Başkanlığı tarafından bu sene 4. cüsü düzenlenen personelle iftar açma programının düzenlendiği iftar yemeğine Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, AK Parti İlçe Başkanı Eyüp Karabayrak, Belediye Başkan Yardımcıları Selahattin Kirazoğlu ve Selahattin Emirosmanoğlu, Belediye Meclis üyeleri, Muhtarlar, Yayla Şenlikleri ağaları Davut Ertürkmen ve Selahattin Köklü, Korganlı İş Adamları ve esnafları, birim müdürleri ile birlikte belediye personelleri eşleri ile katılım gösterdiler. 
Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz yaptığı konuşmada'' Bu akşam burada Korgan için mücadele eden, Korgan ilçemizin kalkınmasına emeği geçen dostlarımızla birlikte olmayı düşündük. Bu davetimize katılım gösteren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu sene 4. cüsü düzenlenen bu iftar programımız bundan sonra da devam ettirmeyi düşünüyoruz. Ayrıca bizlerle birlikte gece gündüz emek sarfederek Korgan ilçemize hizmet eden başta meclis üyelerimiz, Belediye personelimiz ve düzenlemiş olduğumuz Şenliklerimizde bizlere her zaman maddi manevi destek olan şenlik agalarımız Davut Ertürkmen ve Selahattin Köklü ye de ayrıca teşekkür ediyorum'' dedi. Düzenlenen iftar programı da Şenlik agaları Davut Ertürkmen ve Selahattin Köklü ye yapmış oldukları maddi manevi desteklerden dolayı birer teşekkür plaketi verildi.

Paylaş